GROOT AANBOD IN EEN KLEINSCHALIGE HAAGSE SFEER

Winkelen en wonen in de Fahrenheitstraat en Thomsonlaan

Bomenbuurt-nieuws:
<<< <<<
Home Archief Winkelgebied Winkels Contact RSS-feed Fahrenheitstraat.nl
Al onze winkels zijn aangesloten bij de BIZ van de winkeliers in de
Fahrenheitstraat
en Thomsonlaan. Zij maken deze winkelstraat zo aantrekkelijk



Fahrenheitstraat/Thomsonlaan Drogisterij Nettesheim in de vroeger jaren - met Radion-reclame en snoepautomaten aan de gevel.

DE ‘OUDSTE’ DROGISTE VAN DE FAHRENHEITSTRAAT.

Nettesheim 80 jaar!

Fahrenheitstraat/Thomsonlaan

De Fahrenheitstraat telt opmerkelijk veel drogisten: 3 in getal. Twee ervan maken deel uit van een landelijke keten, maar Nettesheim op de hoek met de Acaciastraat werkt nog voor zichzelf. En dat al 80 jaar!

zaterdag 3 oktober 2009


Dat betekent dat de winkel er bijna net zo lang is als de straat zelf. De omgeving is in die tijd fors veranderd. Schuin tegenover in de Fahrenheitstraat stonden in de jaren ’80 nog de restanten van de Rademakers Hopjesfabriek, die later plaats maakte voor bioscoop ‘West End’ - tevens trefpunt voor scholieren, die daar jeugdtoneelvoorstelling bijwoonden en waar Toon Hermans ooit furore maakte. Helaas was het eind jaren ’60 gedaan met deze bioscoop. Tientallen zouden er nog volgen.

Fahrenheitstraat/Thomsonlaan Mijmeren over ‘vroegâh’ bij stopflesssen en pillen uit het pré-doordrukstripstadium in aspirebuisjes van aluminium. In de etalage zijn nu tijdelijk drogisterij-artikelen uit het verleden te bekijken.

Vroom

Aan de andere kant - waar nu Zeeman de schappen vult was tot die tijd het warenhuis Vroom te vinden: dat had twee verdiepingen en was dus een heus warenhuis.
Direct tegenover de drogist was de ijssalon van Hablé gevestigd, op de plek waar zich nu een snackbar en een pas geopende kledingszaak bevinden.




Terug Terug

Jaaroverzichten

2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000