Thomsonlaan en Fahrenheitstraat zijn echte kledingstraten aan het worden. Op Thomsonlaan 188 is nu Du-ton verrezen - een zaak die zich afficheert met ‘trendy mode - voor moeder èn dochter!’.
Overigens blijft het vooralsnog niet bij deze nieuwe modezaak. Maar daarover een volgende keer meer. Het wordt steeds duidelijker: buurtbewoners, die zich naar de laatste mode willen kleden, of gewoon een degelijke outfit willen aanschaffen, hoeven er niet ver meer voor de reizen.
Over de ontwikkelingen aan de overzijde van de straat hoeven we ons ook geen zorgen te maken. Volgens hardnekkige gerucht gaat een winkelketen elders in de straat daar enkele panden betrekken. De uiteindelijke ingang zal dan aan de Fahrenheitstraat komen, naast Boekhandel Van Amerongen. Tevens zal de Kringloopwinkel er weer haar intrek nemen.