GROOT AANBOD IN EEN KLEINSCHALIGE HAAGSE SFEER

Winkelen en wonen in de Fahrenheitstraat en Thomsonlaan

Bomenbuurt-nieuws:
<<< <<<
Home Archief Winkelgebied Winkels Contact RSS-feed Fahrenheitstraat.nl
Al onze winkels zijn aangesloten bij de BIZ van de winkeliers in de
Fahrenheitstraat
en Thomsonlaan. Zij maken deze winkelstraat zo aantrekkelijk



Fahrenheitstraat/Thomsonlaan

Meer dan alleen chocola bij Casa Chocolata

Chocoladeliefhebbers kunnen hun hart ophalen in de winkel van Michelle Verbaan. De nieuwe winkel genaamd Casa Chocolata aan de Thomsonlaan 63 is een chocoladecadeauwinkel. Voor Michelle is de zaak een droom die uitkomt, ze heeft altijd al een eigen winkel willen hebben.

HaagWestNieuws
woensdag 26 maart 2008


Fahrenheitstraat/Thomsonlaan Zaterdag zal zal de ‘verpakking’ van Casa Chocolata worden verwijderd.

Michelle is zeer blij met de uitstraling van de winkel. “Met veel hulp van mijn ouders hebben mijn man en ik van een verouderd pand aan de Thomsonlaan een winkeltje gemaakt zoals ik hem zelf wilde hebben: gezellig en vrolijk”, legt Michelle uit. “Het is eigenlijk ook een soort van familiebedrijfje, want mijn moeder zal samen met mij in de winkel staan.”

Knuffeltjes

De winkel heeft een zeer uitgebreid assortiment. “We verkopen chocolade en luxe bonbons, losse luxe thee en Oudhollands snoepgoed”, vertelt Michelle. “Daarnaast hebben we ook allerlei verwante cadeautjes, zoals kraamcadeaus, bonbonboeketten, kopjes en theepotjes, etagères, knuffeltjes, kindertraktaties en nog veel meer.”

Nieuwsgiering geworden naar Casa Chocolata? De winkel is geopend op dinsdag tot en met zaterdag van 9.30 tot 17.30 uur.

Casa Chocolata
Thomsonlaan 63
Telefoon: 070-4278213


Terug Terug

Jaaroverzichten

2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000