GROOT AANBOD IN EEN KLEINSCHALIGE HAAGSE SFEER

Winkelen en wonen in de Fahrenheitstraat en Thomsonlaan

Bomenbuurt-nieuws:
<<< <<<
Home Archief Winkelgebied Winkels Contact RSS-feed Fahrenheitstraat.nl
Al onze winkels zijn aangesloten bij de BIZ van de winkeliers in de
Fahrenheitstraat
en Thomsonlaan. Zij maken deze winkelstraat zo aantrekkelijk



Fahrenheitstraat/Thomsonlaan
Foto: Eduard Bekker
Winnaar van de Segbroek Art Award 2003, de heer A. Nouwen, voor zijn kunstwerk bij Studio Jean, alwaar hij werd gehuldigd door wethouder cultuur Louise Engering en winkeliersvoorzitter Rob Krahmer.

Moeilijke keuze Segbroek Art Award

“Dit is altijd één van de leuke dingen van het wethouder zijn.” Wethouder van Cultuur Louise Engering benadrukte ook dit jaar met hoeveel plezier zijn de Bomenbuurt bezoekt voor de – inmiddels traditionele – Segbroek Art Award. Op 1 november viel haar weer de eer ten deel om de winnaars te huldigen.

zaterdag 1 november 2003


Mevrouw Engering en haar bestuursadviseur Dick Brongers waren twee promenten van de jury, die bestond uit een onder meer wijkagent Wilfried v.d. Vorst en een select gezelschap van buurtbewoners en -kunstenaars.

Winkeliersvoorzitter Rob Krahmer werd door de wethouder geloofd om het prachtige initiatief. Hij vertelde dat het door de hoge kwaliteit van het ingestuurde werk een moeilijke opgave was geweest om winnaars uit te kiezen.

Uiteindelijk kwam de jury toch tot een eindoordeel.

Een tweede jury bestond uit het publiek, dat deze kunstroute volgde en goed was voor 350 inzendingen. Ook zij kozen een favoriet kunstwerk.




Terug Terug

Jaaroverzichten

2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000